دکتر فتح اله حقیقی استاندار استان زنجان پیش از ظهر امروز با مسعود منصور معاون وزیر جهاد کشاورزی و رییس سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور دیدار و گفت و گو کرد.
به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی سازمان جنگل‌ها، استاندار استان زنجان از سازمان جنگل‌ها به خاطر اقدامات منابع‌طبیعی در بخش آبخیزداری و آبخوانداری و اجرای طرح کاداستر اراضی ملی استان تشکر کرد.
حقیقی افزود: زنجان با موضوع خشکسالی و کم آبی مواجه است و انجام اقدامات آبخیزداری و آبخوانداری امروزه به عنوان امری لازم و ضروری در سطح استان است.
استاندار زنجان در این نشست از رییس سازمان جنگل‌ها خواست برای جلوگیری از قاچاق چوب و محصولات فرعی جنگل و مرتع به تقویت یگان حفاظت منابع‌طبیعی استان پرداخته و در نواحی بحرانی با ایجاد پاسگاه‌های بازرسی فضا را برای قاچاقچیان محصولات جنگلی نا امن نمایند.
در ادامه این نشست مسعود منصور رییس سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور از رویکرد و دیدگاه استاندار زنجان به خاطر حساسیت و توجه خاص به موضوع منابع‌طبیعی تشکر کرد و قول مساعد داد با توجه به ظرفیت‌های موجود از فعالیت‌های آبخیزداری و آبخوانداری حمایت همه جانبه داشته باشد.
خلیل آقاجانلو مدیر کل منابع‌طبیعی و آبخیزداری استان زنجان که در این نشست استاندار را همراهی می‌کرد در گفت و گو با خبرنگار مرکز اطلاع‌رسانی سازمان جنگل‌ها خروجی این نشست را مثبت خواند و اظهار امیدواری کرد نتیجه این تعامل و همکاری منجر به پایداری منابع طبیعی، تقویت سفره‌های زیرزمینی و افزایش پوشش گیاهی در منابع طبیعی استان شود.