مسعود منصور معاون وزیر جهاد کشاورزی و رئیس سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور پیش از ظهر امروز - یکشنبه- در دیدار حسین کلانتری استاندار کهگیلویه و بویر احمد بر حمایت از منابع طبیعی این استان تاکید کرد. 

به گزارش مرکز اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، استاندار کهگیلویه و بویراحمد در این دیدار گفت: امروز منابع طبیعی اعم از جنگل ها و مراتع  مورد حمایت های همه جانبه مقامات و مسئولان کشور قرار دارد و استانداری کهگیلویه برای حفاظت از این سرمایه های ملی و حفظ محیط زیست از هیچ تلاشی دست بر نمی دارد.

کلانتری از تلاش های رییس سازمان جنگل ها و همکاران وی در منابع طبیعی کشور تشکر کرد و هر گونه اقدام در راستای حفظ حقوق بیت المال و اراضی ملی و انفال را کاری خداپسندانه و ارزشمند برشمرد.

وی افزود: ایثار و از جان گذشتگی مردم استان و جان فشانی “البرز زارعی” و ۵ تن دیگر از عزیزان که در دیگر استان ها شجاعانه و تا پای جان به دفاع و حراست از این سرمایه های خدادادی پرداختند هرگز فراموش نمی شود.

استاندار در خصوص وضعیت نیروی انسانی منابع طبیعی استان، تجهیزات، امکانات و اعتبارات خواستار توجه معاون وزیر جهاد کشاورزی  شد که با استقبال و موافقت وی برای پیگیری و تامین خواسته های مطرح شده رو به رو شد.

**تعاملات خوب استانداری برای دفاع از منابع طبیعی ستودنی است

مسعود منصور نیز در این دیدار بر ضرورت توجه به  ظرفیت های ارزشمند کهگیلویه و بویراحمد در بخش جنگل و مرتع به عنوان اولویت اصلی تاکید کرد.
وی افزود: علی رغم اینکه با پیگیری های مدیرکل منابع طبیعی وآبخیزداری استان تاکنون تجهیزات، امکانات و اعتبارات خوبی در این راستا برای استان کهگیلویه و بویراحمد در نظر گرفته شده است از محل منابع جدید نیز اعتباراتی به این استان تخصیص می یابد.
معاون وزیر جهاد کشاورزی و رئیس سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور خاطرنشان کرد: استان کهگیلویه وبویراحمد را به صورت خاص حمایت می کنیم وتجهیزات لازم از جمله (دمنده،کفش ولباس ایمنی زد حریق وسایر تجهیزات)تا هفته آینده به این استان ارسال خواهد شد.

وی ضمن تقدیر از همکاری خوب دوستداران طبیعت، جوانان و مردم طبیعت دوست کهگیلویه و بویراحمد در راستای خاموش نمودن آتش سوزی های  امسال، بیان کرد: هماهنگی و حضور مسئولان به ویژه مدیریت ارشد استان( استاندار کهگیلویه و بویراحمد ) برای ایجاد انسجام، هماهنگی و حضور میدانی در جهت دفاع از منابع ملی و محیط زیست قابل تقدیر است.