مسعود منصور رییس سازمان جنگل ها در تماسی تلفنی با مدیرکل منابع طبیعی استان کهگیلویه و بویراحمد او را مکلف کرد خلیل پور از کوهنوردان انجمن کوهنوردی زاگرس و از اعضای فعال تشکل زیست محیطی سبزگامان که در آتش سوزی جنگل‌های شاه بهرام باشت دچار مصدومیت شدید شد را در کمترین زمان‌ ممکن و با تجهیزات لازم برای مداوای بهتر به بیمارستانی مجهز در استان فارس انتقال دهند.
به گزارش مرکز اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، غلام‌حسین حکمتیان مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان کهگیلویه و بویراحمد ‌در این باره گفت:  یکی از کوهنوردان انجمن کوهنوردی زاگرس و از اعضای فعال تشکل زیست محیطی سبزگامان که طی روزهای گذشته همراه با یاران خود در اطفاء حریق شاه بهرام باشت  تلاش زیادی کردند و سنگ تمام گذاشتند، دچار سوختگی شده و با توجه به سوختگی‌های عمیق برای بهبودی کامل  او را به بیمارستانی با کامل‌ترین تجهیزات در استان فارس انتقال داده ایم تا هرچه سریعتر بتواند به آغوش گرم خانواده بازگردد.
مدیرکل منابع طبیعی همچنین در دیدار با این کوهنورد این اطمینان را داد تا بهبودی کامل در کنار وی خواهد بود و اجازه نخواهد داد کوتاهی یا کمبودی در روند بیماری وی ایجاد شود.
به گفته مدیرکل منابع طبیعی کهگیلویه و بویراحمد تمام هزینه‌های درمان و ایاب ذهاب کوهنورد هم استانی به عهده منابع طبیعی و آبخیزداری استان است.